جستجو کردن
Close this search box.
سام تعمیرگاه

آشنایی با اصول خرید و فروش یخچال فریزر دست دوم

در زمان خرید لوازم خانگی اکثر افراد به راحتی و با بررسی نمودن دقیق می توانند بسیاری از وسایل مورد نیاز خانه ی خود را تهیه کنند ولی هنگامی که به قصد خریداری یخچال و فریزر به بازار و فروشگاه های معتبر مراجعه می نمایند، ممکن است نتوانند به آسانی تصمیم گیری کنند و مدت ها به دلایلی مختلفی نظیر تنواع مدل های و قابلیت ها، اختلاف قیمت های برند های مختلف و …. درگیر خرید این محصول باشند. علت این است که اغلب تجهیزات برقی نظیر یخچال از نظر قیمت، دارای هزینه ی بالاتری نسبت به سایر تجهیزات می باشد و اکثر افراد تمایلی ندارند که هر ساله برای خرید یک دستگاه جدید اقدام کنند و دوست دارند با یک بار خرید یخچال فریزر سال ها از آن استفاده کرده و در صورتی که دستگاه فرسوده شد، نمونه ی  جدیدی را خریداری نمایند؛ بنابراین با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد در زمان انتخاب این محصول نباید عجله کنید و با صرف وقت و زمان کافی مناسب ترین دستگاه را خریداری نمایید.

در برخی موارد بعضی از افراد تمایل به خرید یخچال فریزر دست دوم دارند، البته به شرطی که از سلامت و کیفیت کافی برخوردار باشند اما پیشنهاد ما به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر انواع لوازم خانگی به شما مخاطبان محترم این است که سعی کنید چنین دستگاهی را به صورت نو و استفاده نشده از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های خریداری نمایید؛ زیرا به این صورت از اطمینان بیشتری نسبت به محصول انتخابی خود برخوردار خواهید شد و مطابق با بودجه ی خود خواهید توانست مورد مناسبی را پیدا کنید. تنها کافی است که بیشتر و بیشتر تحقیق و بررسی نمایید.

برندهای یخچال برای آشپزخانه منزل

مهم ترین نکات در زمان خرید و یا فروش یخچال و فریزر

در حالت کلی اگر شما قصد خرید یخچال فریزر را داشته باشید، دو حالت پیش می آید؛ اولین حالت این است که شما از نظر بودجه ی مالی و هزینه هیچ مشکلی نداشته باشید و بتوانید هر محصولی  را با هر قیمتی، خریداری نمایید. در این هنگام کار شما کمی ساده تر می شود؛ زیرا دغدغه ی تامین مبلغ مورد نظر برای خرید یخچال وجود نخواهد داشت و شما با یک بررسی دقیق می توانید مدلی که مد نظرتان است را پیدا کرده و آن را خریداری نمایید.

در حالت دوم مبلغ کافی برای خرید یخچال فریزر را در اختیار ندارید و در این هنگام یا باید یک مدل با ویژگی ها و آپشن ها کمتر و یا به اصطلاح مدلی قدیمی تر را خریداری نمایید و یا می توانید با بررسی و تحقیق به دنبال خرید دستگاه های دسته دوم و کارکرده باشید.

مزایا و معایب خرید یخچال فریزر دست دوم و کار کرده

خرید یک دستگاه کارکرده و از قبل استفاده شده، به شرط اینکه به روز باشد و از امکانات کافی برخوردار باشند و از لحاظ ظاهری بدنه و همچنین فنی سلامت بوده و نقص نداشته باشد؛ از چند نظر به نفع خریدار است:

  • با خرید یخچال فریزر دست دوم ولی مدرن از جدید ترین تکنولوژی ها و آپشن ها می تواند استفاده کند.
  • دستگاه های جدید تر مصرف انرژی برق پایین تری دارند که این یک مزیت مهم به حساب میاید و می تواند باعث شود که در پرداخت هزینه های جانبی خریدار صرفه جویی شود.
  • با پرداخت هزینه ای کمتر برای تهیه ی دستگاه کارکرد و اصلاحا دست دوم، درگیری ذهنی بابت جور کردن بقیه ی پول و پرداخت قسط ها نخواهید داشت.
  • البته توجه داشته باشید که در هنگام خرید یخچال دست دوم، آن را از تمامی لحاظ چک نمایید و از سالم بودن قطعات و قسمت های مختلف دستگاه اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این بهتر است که در زمان خرید به این نکته دقت کنید که اگر به هر دلیل پس از تهیه ی کالا از خرید آن پشیمان شدید، آیا می توانید مجددا دستگاه را به آسانی بفروشید یا خیر؟

پاسخ به این قبیل سوالات موجب تصمیم گیری راحت تر برای خرید یخچال فریزر خواهد شد.

مشاوره برای خرید یخچال فریزر

مجموعه سامسونگ تک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ و یکی از تعمیرگاه های مجاز، علاوه بر ارائه ی تمامی سرویس ها و خدمات مرتبط با تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیرات یخچال، راهنما و مشاور شما در خصوص اتخاب و خرید انواع تجهیزات برقی نظیر یخچال فریزر خواهد بود. اگر به منظور انتخاب یک دستگاه ائم از نو و یا دست دوم دچار تردید شده اید و به مشاوره احتیاج دارید؛ فقط کافی است از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و از تجارب کارشناسان پشتیبانی ما بهره مند شوید. و اگر ساکن کرج هستید با تکنسین های نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج تماس بگیرید.