چطور یک ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم

چطور یک ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم

روز نظافت وشستوشو است، شما رنگ لباس ها را جدا می کنید ،بعد تا جایی که جا دارد داخل ماشین لباس میریزید ، مواد شوینده و سپس دکمه ی استارت را می زنید. و میبینید هیچ اتفاقی نیافتاد.

ناگهان می بینید که آن ماشینی که روی آن حساب باز کرده بودید، دیگر از کار افتاده . ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی زحمتکش و پایدار در خانه است.در حقیقت یکی از بزرگترین کشفیات تاریخ است و وقتی خراب میشود، دیگر بدون آن نمی توان ادامه داد.چه کسی دوست دارد لباسهایش را ببرد به خشکشویی و در مورد اینکه لباسهای خصوصی اش را بخواهد در یک ماشین لباسشویی غریبه بریزد و روی چه چرخه ای شسته بشود.

پس انتخاب باخودتان است . به تعمیرکار زنگ بزنید، یا خودتان مشکل را حل کنید.از آنجاییکه ماشین لباسشویی کارهای زیادی می کند، عیب یابی آن از تعمیرش سخت تر خواهد بود. برای لوازم خانگی، این وسیله ی پیچیده – با چرخه های زمانبندی خاص،موتور، که آب را بازمی کند، لگن داخلی را می چرخاند، آب را تخلیه می کند ، و دمای آب را کنترل می کند.

نکته:خیلی از ماشین لباسشوییهای جدید، امکانات عیب شناسی دارند که کد خطا را نشان می دهد.

مراقب باشید: قبل از اینکه بخواهید هر کاری با ماشین لباسشویی انجام دهید، ببینید که آن از برق کشیده  باشید. شلنگ آب را جدا کنید.

ولی عیب یابی و تشخیص مشکل اگر خودتان هم بخواهید انجام بدهید ، امکان پذیر است.فقط کمی حوصله به خرج بدهید و مفاهیم پایه ای ماشین لباسشویی را بدانید. در این پست به شما می گوییم که چگونه ماشین لباسشویی را تعمیر کنید و راه حل های سریع برای تعمیربرخی ایرادات ماشین لباسشویی رابیان می کنیم.

تعمیرات ماشین لباسشویی

راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

ساده بگیرید: گاهی اوقات ساده ترین جواب ،درست است

همانطوری که گفتیم، ماشین لباسشویی ها پیچیده هستند، ولی مراحل ساده تری وجود دارد که بتوانید مشکلات معمول ماشین لباسشویی را برطرف کنید.

آیا به لباسشویی برق می رسد؟ اولین راه تعمیر هر نوع وسیله ی الکتریکی این است که ساده به آن نگاه کنید، مثل به برق زدن آن وسیله. اگر همه چیز درست کار کرد،میتواند مشکل از فیوز یا مدار باشد. هر کدام از این موارد تعمیرش بسیار ساده است. ولی اگر ماشین به اندازه کافی برق بگیرد ، ولی کار نکند، دیگر زمانش است که متوجه بشوید مشکل پیچیده تر است.

بعد از کنترل برق  ورودی،دومین چیزی که باید بررسی کنید،تامین آب است.دستگیره های شیر ممکن است هرز بشود و یا شلنگ تاب بخورد، پس اگر سریع این دو قطعه را بررسی کنید مشکل حل می شود.ببینید که هر دو شیر آب باز باشد و شلنگها بدون هیچ تاب خوردگی ای کشیده شده باشد.اگر لباسشویی دکمه ی ذخیره آب داشت ،ببینید که حتما این دکمه زده شده باشد .

اگر مشکل از تامین برق و آب نبود ، مشکل منطقی بعدی از اینکه ماشین لباسشویی درست کار نمی کند ، این است که باید تمیز بشود.

حالا این مقاله تعمیراتی لباسشویی را با این نکته قطع میکنیم که چرا وقتی لباسها را شستیم ،ماشین لباسشویی بوی تعفن می دهد،به این خاطر  میتواند باشد که لباسشوییتان کثیف است.

به طور منظم در لباسشویی را تمیز کنید تا کثیفی و مواد شوینده آنجا رسوب نکند.وقتی شما پارچه های پرزدار می شویید،پرزها را از لگن لباسشویی وقتی شستوشو تمام شد بردارید ، رسوب پرزها باعث می شود آب و مواد شوینده خوب جریان نیابد و رسوبات صابونی باعث می شود لباسشویی بو بگیرد.برای حل این مشکل، لگن را با آب پرکنید و ½ فنجان جوش شیرین و سه فنجان سرکه سفید بریزید، بعد ماشین را روی چرخه ی شست و شوی کامل بگذارید. اگر واقعا رسوبات خیلی بد بود ، داخل لگن را با مواد شوینده ی امونیاکی بشویید. و بعد با یک دستمال نم دار حاوی سفید کننده آبکشی نمایید. توجه کنید که اول لگن را آبکشی نمایید و بعد دستمال نمدار حاوی سفید کننده را بکشید. چرا که آمونیاک و مواد سفید کننده یک گاز خطرناکی را ایجاد میکنند که کلرامین نامیده می شود. که این ترکیب باعث آسیبهای سلامتی و حساسیتهای پوستی و مشکلات کلیوی می شود

در آخر قبل از اینکه بخواهید چیزی داخل ماشین بیاندازید ،ماشین لباسشویی را روی دور شست و شوی کامل بگذارید .اگر مشکلتان حل نشد ، به شما در مرحله ی بعد نحوه باز کردن ماشین لباسشویی رامی گوییم .

برای اغلب تعمیرات ، نیاز است که دور ماشین لباسشویی باز بشود(کابینت دور). تمام اجزای الکتریکی و شلنگها داخل کابینت ماشین لباسشویی قرار دارد. جای قرارگیری با توجه به نوع سازنده متفاوت است، ولی اصولا در بالای ماشین پشت کنترل پنل قرار دارد.این تقریبا با توجه به مدل راحت قابل تشخیص است، ولی ابتدا با نمایندگی های مجز مشورت کنیدکه از کجا باز می شود. قبل ازبازکردن کابینت دور لباسشویی حتما جریان آب و برقی ورودی به آنرا قطع کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی

در اینجا مراحل عمومی باز کردن ماشین لباسشویی جهت تعمیرات را توضیح می دهیم

1-کنترل پنل را بردارید،عموما بالای ماشین قرار دارد، که معمولا نیاز است که با آچار شلش کنید.دستگیره های روی کنترل پنل معمولا با نیروی مغناطیسی به هم وصلند،درحالیکه بقیه به هم پیچشده اند.که سرپیچهایشان با هم فرق می کند

 2-برای بازکردن پنل سرویس، باید تمام پیچهای باقیمانده را باز کنید . اول ماشین و شلنگها باید آب داخلشان نباشد.ماشین را کج کنید تا به زیر آن دسترسی یابید، که زیرش باز است و نیازی به باز کردن پنلی نیست.

برای باز کردن کابینت بالایی ، یک چاقوی پلاستیکی سفت را بین قسمت بالایی و پنل کناری بگذارید و با مچتان چاقو را بگردانید، اینباعث می شود تا فنر ارتجاعی باز بشود.

قسمت سخت تعمیر لباسشویی آنجایی است که کلی دستگاه های کنترلی وکلید و زمان سنج وجود دارد .

کدام کلید باید تعمیر بشود؟

ماشین لباسشویی از طریق چرخه های شست و شو مختلف و تنظیمات گوناگونی که دارد کار می کند. که این، ماشین لباسشویی را از سایر لوازم برقی خانگی مجزا می کند، برای مثال توستر فقط یکی دو کار انجام می دهد.در اینجا میگوییم که چطور برخی از کلیدهای عمومی و تایمر را تعمیر کنیم.

چفت در لباسشویی

چفت در، در ماشین لباسشویی مثل یک کلید ایمنی عمل میکند،و اگر در با هر نوع مواد شوینده ای مسدود شده باشد ، چفت دربسته نمی شود و ماشین کار نمیکند.

1-ماشین را ازبرق بکشید .با یک سیخ چوبی می توانید چفت در را تمیز کنید

2-اگر تمیز کردن جواب نداد ، بالای کابینت را باز کنید تا به سوئیچ دسترسی یابید.وقتی کلید را دیدید ، ملاحظه کنید که پیچهای آن شل نشده باشد. چراکه اگر پیچ ها باز باشد در طول چرخه ی شست و شو و هنگام بسته شدن در ، چفت تکان می خورد.

سوئیچ درجه حرارت لباسشویی

این سوئیچ کنترل پنل دمای آب داخل لگن ماشین را تنظیم می کند. همچنین هنگام پر شدن لگن از آب هم نقش دارد. اگر شک دارید که این سوئیچ معیوب است ، آن را باز کنید و به یک فرد ماهر برای تعمیر بدهید، چون نیاز به ابزارهای به خصوصی برای تست کردن آن است.

اگرمشکل با دماسنج آب، پرکردن آب درحی نشست و شو بود ،هر دوی زمانسنج و دماسنج خراب است.

سوئیچ کنترل سطح آب لباسشویی

این هم یکی دیگر از کلیدهای کنترل پنل است که اغلب بغل کلید دماسنج قرار دارد. باید یک شلنگ کوچک به این کلید وصل باشد، گاهی اوقات این شلنگ شل می شود و ارتباطش قطع می شود .اگر این اتفاق بیافتد،آب داخل لگن سرریز می شود. برای حل این مشکل 1 سانت از ته شلنگ را ببرید و با یک PUSH FIT ( اتصالاتی که عمل آببندی را انجام می دهند) دوباره آن را به سوئیچ وصل کنید

توجه شما عزیزان جهت دریافت خدمات تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در انواع برندهای داخلی و خارجی می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تعمیرگاه ما بعنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در ارتباط باشید.

منبع: http://home.howstuffworks.com/how-to-repair-a-washing-machine.htm

سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی چقدر می باشد؟

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بستگی به نوع خرابی دستگاه دارد و اینکه مشکل دستگاه شما با تعمیر حل می شود و یا نیاز به تعویض قطعه دارد و عوامل دیگر. اما قطعا هزینه بصورت منصفانه و طبق نرخ اتحادیه تعمیرکاران دریافت می گردد.

آیا شما خدمات تعمیر لباسشویی خود و همچنین قطعات استفاده شده را ضمانت می کنید؟

خدمات تعمیرات ما دارای 1 سال گارانتی می باشد و همچنین قطعات مورد استفاده ما کاملا اورجینال و دارای ضمانت 36 ماهه می باشد.

بعد از تماس من با تعمیرگاه، چقدر طول میشکه تا تعمیرکار به محل ما اعزام بشه؟

بعد از ثبت درخواست شما، سرویس کار در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهد گرفت و پس از انجام هماهنگی های لازم، طبق زمانی که شما تعیین می نمایید در محل حاضر می شود.

چقدر طول میکشه تا ماشین لباسشویی من تعمیر بشه؟

مدت زمان تعمیر لباسشویی شما بستگی به میزان و نوع خرابی دستگاه دارد اما ما ضمانت می کنیم که در سریعترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر و به شما تحویل دهیم.

برچسب ها :

76 دیدگاه در “چطور یک ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم

 1. پورزینال گفت:

  باسلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی ما آلارم de درب را ببندید می دهد درصورتیکه درب کاملا بسته است وماشین کار نمی کنند لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود جناب پورزینال.احتمالا میکرو سویچ درب لباسشویی شما خراب است یا برد مشکل داره.موفق باشید

 2. ناشناس گفت:

  پنل ماشین لباسشویی یکسره روشنه ولی کار نمیکنه علت چیست

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود.احتمالا برد ایراد دارد

 3. اسماعیل جمالی گفت:

  سلام لباسشویی ما رو تایم30اومد دیگه کارنمیکنه وصدای موتور شستشو وچرخیدن میاد ولی کار نمیکنه

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود جناب جمالی.ممکنه تسمه در اومده باشه

 4. جعفر گفت:

  کار میکند ولی روی ۹ دقیقه باقی میماند و آبگیری نمیکند؟
  چرا؟

 5. سبحان کرامت نیا گفت:

  سلام من تلفن سرویس رو در کیش میخوام امکانش هست به من بدید

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود.خدمات ما فقط مربوط به استان تهران و کرج می باشد

 6. ناشناس گفت:

  کار میکند ولی روی ۹ دقیقه باقی میماند و آبگیری نمیکند؟
  چرا؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود.دستگاه نمیتونه بالانس کنه

 7. سحری گفت:

  سلام لباسشویی صدای موتور شستشو و چرخیدن میاد ولی کار نمی کنه

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود بر شما.احتمالا تسمه افتاده

 8. سیف اله حبیبی گفت:

  سلام لباسشویی من مدل ده پنجاه سامسونک موقع شستشو یکدور میزه بعد دیگه زورش نمیرسه دور برگشت هم همین تور از چیه ولی موقع خوشک کردن مشکلی نداره.سایت خوبیه ممنونم ازتون

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درو بر شما.احتمالا موتور ایراد داره

 9. Ahmad golzar گفت:

  سلام.لباسشویی کار میکنه.ولی صدای دور موتور وحشتناکه.لطفا راهنمایی کنید

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود بر شما.ممکنه شفت و بلبرینگ آسیب دیده باشه

 10. م. گفت:

  سلام ماشین لباسشویی ام از زیرش آب میده چیکار کنم

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود بر شما.باید بازدید بشه دستگاه

 11. حیدر گفت:

  ماشین لباسشویی سامسونگ داریم که هنگام روشن شدن آبگیری میکند و ماشین پر از آب میشود ولی کار نمیکند شیلنگ فشار آب که به میکرو سویچ وصل میشود چک کردم نشتی ندارد . علت کار نکردن چیه لطفا راهنمایی کنید

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود بر شما. شیربرقی ایراد دارد

 12. داننده گفت:

  ماشین من دو تا ایراد پیدا کرده ۱_ گوشه پیراهنها پاره میشه
  ۲ _ پودر بصورت جامد و بصورت نقطه نقطه (شکل دیگ ماشین لباسشویی ) روی لباس میمونه

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود بر شما.ممکنه ابکش خراب شده باشه

 13. عزیز مهاباد گفت:

  دستگاه روشن است کار نمی کند و آب ورودی بعد چند ثانیه از محل شلنگ تخلیه خارج می شود

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. شلنگ خروجی روی زمین افتاده

 14. زرگران گفت:

  سلام. لباسشویی ما رو بعضی از برنامه های شستشو خشک نمیکند و گاهی خشک میکند و گاهی خشک و ابکشی درست انجام نمیشه.
  پارسال پمپ تخلیه را هم توسط نمایندگی تعویض کردیم اما دوباره بعد از مدتی همان مشکل به وجود آمد. لطفا راهنمایی کنید.

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. مدل دستگاه رو اعلام فرمایید

 15. اسکندری گفت:

  سلام
  لباسشویی ما لباس داخلش ریختم بعد دکمه پاور زدم روشن شد به محض زدن دکمه استارت اتصال کرد فیوز خونه پرید مجدد فیوز زدم ولی الان که دکمه پاور رو میزنم اصلا روشن نمیشه.
  ممنون میشم اگه راهنمایی دقیق بفرمایید.

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا برد سوخته باید بازدید بشه

 16. رضا گفت:

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ تمام کلیدای پنل کار مکنه ولی ارورمیده درب راببندید انجام دادم کار نمیکنه یعنی اب هم نمیاد درب قفل نمیشه که کار کنه ممنون از راهنمایتان

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود.میکرو درب خراب است ممکنه به برد هم اسیب زده باشه باید با تعمیرگاه تماس حاصل نمایید

 17. ش.م گفت:

  سلام
  ماشین لباسشویی سامسونگ،دکمه تمیز کننده خودکارش و میزنم یکم رو خون برنامست بعد از ۲ دقیقه میره رو دکمه کتان که اولین برنامست چرا؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. سوالتون نامشخص هستش. لطفا سوال رو صحیح بپرسید

 18. هیوا ارومیه گفت:

  سلام لباسشویی ما سامسونگ هست دیشب اخر شب لباس ریختم و روشنش کردم کار میکرد یهو وسطش خاموش شد و دیگه روشن نمیشه برق و آب رو چک کردم مشکلی نداشت.
  لطفا راهنمایی کنین.

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا برد سوخته

 19. Sara گفت:

  سلام ماشین لباسشویی من ایندزیت است و اصلا تمیز نمیشوره و کف نمیکنه هرکاری میکنم بعد از شستشو هم لباسها بوی بد میده،علتش چیه؟مدلش هم iwsd51051

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. از جرم گیر مخصوص لباسشویی استفاده کنید

 20. محمد جواد پذیری گفت:

  سلام
  در حین کار کردن ماشین لباسشویی ماشین را خاموش کردیم که بعد از اون که کار ماشین تمام شد دربش باز نمیشه و قفل کرده لطفا راهنمایی کنید

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. دستگاه باید توسط سرویسکار بررسی شود. در صورت تمایل با ما تماس حاصل نمایید

 21. محمد جواد گفت:

  سلام ماشین لباسشویی باگنشت دارم وقتی دستگاه رو روشن میکنم صدای پمپ تخلیه میدهد با اینکه آبی ندارد بعد تا میخواهد آبگیری کند قطع میشود و خطای f02 میدهد همه چی رو چک کردم درست نشد و پمپ تخلیه رو عوض کردم درست نشد تعمیر کار گفت شاید از هیدرواستات باشد ایا اینطور است.ضمنا این رو عرض کنم از وقتی ماشین رو جا به جا کردم این مشکل پیش امد و احتمال دادم شاید مسیر تخلیه افزایش پیدا کرده.لطفا راهنمایی کنید چون احتمال دارد هیدرو استات برای آن گیر نیاید.در ضمن در دفترچه دستگاه خطای f02 را نوشته واتراستاپ یعنی چه؟ ممنون

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه محفظه هیدروستات جرم گرفته باشه

   1. محمد جواد گفت:

    تو هیدرو استات را میدمم و صدای تیک تیک می دهد ایا باز هم خراب است.ایا امکان دارد از برد باشد.

   2. ناشناس گفت:

    سلام جهت اطلاع مشکل رفع گردید سنسور تشخیص نشتی در کف مخزن خراب بود که تعویض شد بعد از هزار بار باز و بسته کردن.ممنون از راهنماییتون

    1. سامسونگ تک سرویس گفت:

     درود.خواهش میکنم موفق باشید

 22. علی گفت:

  سلام خسته نباشید.ماشین لباسشویی سامسونگ مدل j1484T است اول آب سرد می کشه ولی قطع نمیکنه؟ تا آب شیربرقی آب گرم باز بشه آب سرد زیاد میادبعد ارور 4E میده .آی سی ارگولاتور 5ولت 7805 زیاد داغ کرده وچسب زرد رنگ اطرافش را ذوب کرده لطفا راهنمایی بفرمائید.علیزاده ازمازندران

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. باید دستگاه بازدید بشه

 23. سلام ماشین لباسشویی من عمل شستشووابکشیدنو انجام نمیده ولی خشک میکنه دلیلش چیه

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. مدل دستگاه چی هستش؟

 24. مهتاب گفت:

  سلام خسته نباشید
  این ولوم دستگاه (لباسشویی اسنوا)که روی صفحه نمایش قرار داره خراب شده نمیشه مدل شستشو رو باهاش تغییر داد میشه خودم درستش کنم؟؟؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. خیر توصیه نمی کنیم

 25. دلیری گفت:

  سلام یه روز قبل روی ماشینا آ ب گرفتم، امروز لباسا را ریختم تنطیم کردم پاورا که زدم کارنکرد نه چرخید، نه آ ب اومد،فقط دقیقه اش کم میشه، اشکال از چیه؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. شاید تسمه افتاده باشه

 26. مرتضی گفت:

  سلام .سامسونگ مدلsw1050 است تا می خواد یه کم سرعت بگیره صدای ضربه شدید وکوبیدن در هر دور یک مرتبه میاد بلبرینگ هم پارسال عوض کرد م پمپ هم قبلش .چشه؟ هزینه ش چقده؟ ایا افتابه خرج لحیمه؟ ممنونم.

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. ممکنه کمک ها خراب باشد

 27. رضا گفت:

  سلام لباسشویی بعد از شستشو کامل خشک کن دور تند زورش نمی‌رسه بچرخونه علت چیست ممنون

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. مدل دستگاه چی هستش؟

 28. ثمین گفت:

  سلام میله لباسم از درز کاسه استیل لباسشویی رفته داخل وقتی میچرخه صدا میده. چطور باید خارجش کنم؟ بمونه مشکلی ایجاد میشه؟ خودم میتونم خارجش کنم؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. این مورد تخصصی می باشد و باید توسط تعمیرکار مشکل حل شود

 29. ادیب گفت:

  سلام خسته نباشید، ماشین لباسشویی ما در حالت خاموش داخلش آب میره، دلیلش چیه؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. بوبین شیربرقی خراب شده

 30. حاتمی گفت:

  سلام لباسشویی سامسونک b1242 هست و صدای چرخیدن ورود و تخلیه اب و تمام حرکات واضح شنیده میشه این طبیعیه ؟؟

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود.باید طبیعی باشه

 31. علی گفت:

  سلام. ماشین لباسشویی ما سامسونگ هست.مشکلی نداشت. تا اینکه دیشب بعد از شستوشوی لباس ها که درب ماشین را باز کردم بوی سوختگی آمد . مثل بوی لاستییک سوخته.علتش چیست؟ آیا نیاز به تعمیرکار دارد؟ نباید روشنش کنم؟
  با تشکر از شما

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. احتمالا شفت دیگ شکسته باید سرویسکار درخواست بدید

 32. مهدی گفت:

  لباس شویی مدل سامسونگ H146 داشت کار میکرد اما خاموش شد چک کردم دیدم فیوز پرونده تا میزنم به برق فیوز میپرونه

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. دوشاخ رو از برق بکشید و درخواست سرویسکار بدید

 33. امیر گفت:

  با سلام
  لباس شویی سامسونگ ارور E2 میده
  شیر اب و راه خروج رو چک کردم مشکل نداشتند

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا پاسختون رو پیدا کنید
   کدهای خطا یا ارور در ماشین لباسشویی سامسونگ

 34. انسیه حسنی گفت:

  سلام خسته نباشید پارسال ی لباسشویی سامسونگ ۱۲کیلویی H147گرفتم خوب بودحدود پنچ ماه ک لباس میریزم توش رنگ بعضی لباسا رو از بین میبره انگار روش واکتیس ریخته باشه نو ع مایع یاپودر لباسشویم عوض کردم اما درست نشد

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. نوع برنامه رو عوض کنید اگه درست نشد نیاز به سرویسکار می باشد

 35. اصغر گفت:

  اب خوب تخلیه نمیکند

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. پمپ تخلیه و خروجی آب بررسی شود

 36. محسن گفت:

  سلام لباسشویی ما وقتی به برق میزنیم چراغ قفل درب شروع به چشمک زدن میکنه و پنل اصلا روشن نمیشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. مدل دستگاه چیه

 37. رضوی ازارومیه گفت:

  سلام روی صفحه نمایش لباسشویی سامسونگ من این علامت رونشون میده syq
  ودورتند دیگه نمیره تموم شه اینونشون میده

  1. سامسونگ تک سرویس گفت:

   درود. لطفا به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه نمایید

بخش نظرات غیر فعال